توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۳
پاسخ مردم به روحیه طلبکارانه اصلاح طلبان
روحیه طلبکارانه جماعت اصلاح طلب از مردم ریشه در خوی غیر اسلامی آنها دارد که آنها همیشه خود را برتر از مردم می دانند و خود را در هرکاری مقدم می دانند!
پاسخ مردم به روحیه طلبکارانه اصلاح طلبان
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز روحیه طلبکارانه جماعت اصلاح طلب از مردم ریشه در خوی غیر اسلامی آنها دارد که آنها همیشه خود را برتر از مردم می دانند و خود را در هرکاری مقدم می دانند!

بنا بر این گزارش جمیله کدیور در توئیتی که آن را در صفحه فیس بوکش هم منتشر کرده نسبت به ثبت نام اعظم طالقانی واکنش نشان داده است و در این خصوص نوشته است که: " زنان ایران همه مدیون تلاشهای اعظم طالقانی در قبل و بعد از انقلاب هستند. چه برای انتخابات ریاست جمهوری تایید صلاحیت شود و چه نشود #انتخابات۹۶ "به گزارش خبرنگار ما اما واکنش مخاطبان به این فخر فروشی بیجا و منت برسر مردم ایران دیدنی می باشد. برخی از کاربران با کامنت های خود به این خوی غیر اسلامی و حقوق شهروندی اصلاح طلبان واکنش نشان داده اند که برخی از آنها را ملاحظه می نمایید.به گزارش عصر امروز سال گذشته هم روحانی در پاسخ به انتقاد بسیاری از جوانان از نحوه حکومت وی آنها را با عنوان "تازه به دوران رسیده" مورد خطاب و تحقیر قرار داده بود که نشان از همین روحیه طلبکاری وی داشت!؟
کد مطلب : 197052