۱
توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۲
عصبانیت رسانه های معاند و اپوزیسیون از مدیریت کرونا در ایران
بررسی رسانه های معاند و کاربران شبکه های اجتماعی این جریان نشان می دهد که موضوع مدیریت بحران کرونا در ایران آنان را به شدت عصبانی و کلافه کرده است
عصبانیت رسانه های معاند و اپوزیسیون از مدیریت کرونا در ایران
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز بررسی رسانه های معاند و کاربران شبکه های اجتماعی این جریان نشان می دهد که موضوع مدیریت بحران کرونا در ایران آنان را به شدت عصبانی و کلافه کرده است و آنان که با گستردگی این ویروس و کشتار فراوان آن در اروپا و آمریکا غافلگیر شده اند چنان به استیصال افتاده اند که سعی دارند افکار عمومی را با دروغهای شاخدار خود به سمت ایران متمرکز نمایند.

بنا بر این گزارش موضوع از سرگیری فعالیت های اقتصادی مردم پس از مدیریت موفق کرنا که با عنایات حضرت حق و دعا های گسترده مردم و تلاشهای کادر پزشکی و جهادی ها و نظامی ها میسر گردیه است واکنش گسترده جریان معاند را به دنبال داشته است.

رسانه های معاند که از آغاز فعالیتهای اقتصای ایران به وحشت افتاده اند بسیار عصبانی هستند و تلاش می کنند نیت واقعی خود را که همانا به تعطیلی کشاندن کشور است را پنهان کرده و با هجمه گسترده به مقام معظم رهبری، نظام و مسئولین دولتی، خود را نگران واقعی مردم ایران نشان بدهند!؟

به گزارش خبرنگار ما این رسانه ها در حالی کرونا در کشور را چنان ترسناک ترسیم می کنند که از بیان واقعیات کشورهای اروپایی و آمریکا به شدت ابا دارند و هیچگونه اشاره ای به همه گیری این ویروس در غرب خصوصا آمریکا از پی بی کفایتی ترامپ نمی نمایند و هیچگونه اشاره ای به این موضوع نمی نمایند که آمریکای مدعی ثروت و قدرت چگونه از تامین لوازم این بیماری درمانده مانده است ولی ایران اسلامی که سالهاست در تحریم وحشیانه و غیر انسانی آنان به سر می برد با توکل بر خدا و ایثار همه اقشار جامعه از کادر های درمانی گرفته تا نیروهای نظامی و بسیج مردمی بر این مشکلات فائق آمده است.

به گزارش عصر امروز این معاندان در حالی همچون گذشته کلیت نظام و رهبری معظم انقلاب را مقصر جلوه می دهند که هیچگاه شهامت بازگو کردن این مطلب را ندارند که چرا کشورهای اروپایی و آمریکای جنایتکار به اعمال وحشیانه و غیر انسانی تحریم های خود برای مبارزه ایران با کرونا پایان نمی دهند و هنوز به ادعا و دروغهای خود در این خصوص ادامه می دهند.
کد مطلب : 280257
۱۳۹۹-۰۱-۱۹ ۱۹:۴۹:۲۰
طبق دستور دکتر روازاده صرفا بخور جوش شیرین کافی است. جوش شیرین در آب ریخته و بگذارید بجوشد و بخار آن را تنفش کنید. صدها نفر تاکنون با اینکار از کرونا نجات یافته اند.