توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۴
دستگیری سارق زن با ۹۶ فقره سرقت گوشی از زائران اربعین
فرماندهی انتظامی استان خوزستان گفت: پلیس آگاهی و ماموران یگان ویژه در عملیاتی مشترک زنی که تعداد ۹۶ دستگاه تلفن همراه زائران را در کشور عراق سرقت کرده بود، شناسایی و هنگام ورود به کشور دستگیر کردند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، حیدر عباس زاده فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان، اظهار کرد: در راستای تامین امنیت زائران اربعین حسینی، پلیس آگاهی و ماموران یگان ویژه در عملیاتی مشترک زنی که تعداد ۹۶ دستگاه تلفن همراه زائران را در کشور عراق سرقت کرده بود، شناسایی و هنگام ورود به کشور دستگیر کردند.


وی با بیان اینکه مأموران پلیس در بازرسی از وسایل این زن، ۹۶ دستگاه تلفن همراه که از زائران ایرانی در کشور عراق سرقت کرده بود و قصد فروش آنها در کشور داشته را کشف کردند، گفت: متهم سابقه ۳۰ فقره سرقت در پرونده خود داشته و نیروی انتظامی در جهت برقرای امنیت زائران، با به‌کارگیری تمام توان و تجهیزات تا بازگشت آخرین زائر به کشور تمهیدات لازم اندیشیده و اجازه نخواهد داد افراد سودجو و فرصت طلب اهداف خود را اجرایی کنند.

 
عباس‌زاده خاطرنشان کرد: تدابیر لازم به رئیس پلیس آگاهی شهرستان خرمشهر ابلاغ شده تا کلیه مالباختگان که در کشور عراق توسط این خانم تلفن همراه آنها سرقت شده، شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی تحویل آنان شوند.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 270852