توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۱
توصیه ابوسفیان به فرصت طلبان!
آقای روحانی و اصلاح طلبان خود را تمام شده می بینند و چون پاسخی برای عملکرد خود به مردم ندارند قطعاً درآینده ای نزدیک، حاشیه سازی خواهند کرد و اگر هم حزبیهای آنها در این دوره ردصلاحیت و یا در انتخابات رای نیاورند حملات خود را به ارکان نظام بویژه شورای نگهبان افزایش خواهند داد.
توصیه ابوسفیان به فرصت طلبان!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز هنگامیکه حکومت؛ بدست عثمان خلیفه سوم افتاد، ابوسفیان باجمعی ازبنی امیه به محل استقرار عثمان رفتند تا ضمن اظهارخشنودی؛ تبریک وتوصیه ای نیز داشته باشند. ابوسفیان در آن زمان کور شده بود و چشمانش نمی دید.

وقتی همه افراد در محل جلسه استقرار پیدا کردند، اورا دربالای مجلس نشاندند و چون ازبینائی محروم بود؛ قبل ازشروع به صحبت کردن؛ اعلام داشت آیا همه حاضرین دراین جلسه خودی هستند؟ (یعنی بنی امیه وحزب خودشان) همراهان او با چند مرتبه تاکید گفتند؛ بله همه خودی و محرم هستند و خیالت راحت باشد.

سپس ابوسفیان بایک لحن قاطع و محکمی به جمع گفت: این حکومت را حفظ و کاملاً مواظبت کنید و آنرا مثل توپی بهم پاس بدهید و نگذارید بدست غیر خودتان بیفتد؟!

حالا حکایت امروز ایران است. اصلاح طلبان در چند سال گذشته و به صورت زنجیره ای و مستمر می گفتند که: حکومت باید یکدست و از یک جناح باشد تا پیشرفت حاصل شود و منظورشان این بوده که همه مراکز قدرت و تصمیم گیری بدست آنها باشد.

الان ۶ سال است دولت ؛ ۴سال است مجلس و۳ سال است شوراها بویژه تهران بصورت کامل در احاطه و چنبره اصلاح طلبان است و بگونه ای عمل می کنند که: بی لیاقت ترین و حتی فاسدترین افراد هم حزبی خود را از گردونه خارج نکنند بلکه او را حفظ و فقط جابجا کنند دقیقاً مثل آبمیوه گیری که تفاله ندارد‌ که نمونه بسیاری را در دولت و شهرداری شاهد بودیم و لذا سعی شان اینست که: توصیه ابوسفیان را آویزه گوش خود کرده و هیچ کدام از مناصب را از دست ندهند. اگرچه متوسل به قاعده ماکیاول (هدف وسیله راتوجیه می کند) بشوند‌.

آقای روحانی و اصلاح طلبان خود را تمام شده می بینند و چون پاسخی برای عملکرد خود به مردم ندارند قطعاً درآینده ای نزدیک، حاشیه سازی خواهند کرد و اگر هم حزبیهای آنها در این دوره ردصلاحیت و یا در انتخابات رای نیاورند حملات خود را به ارکان نظام بویژه شورای نگهبان افزایش خواهند داد. بویژه اینکه آقای روحانی به بهانه زندانی شدن برادرش و اصلاح طلبان به بهانه های دیگر، به خودزنی سیاسی متوسل خواهند شد تا مجدداً جامعه را ملتهب و انتقام خود را از مردم بگیرند که در این صورت هوشیاری و بصیرت آحاد مردم را می طلبد.

 ۱۹ آذر  ۸ ۹ فرهادنیا
کد مطلب : 273651