۱۶
توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۳ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۴۷
توهم " گوگوش" درباره ایران در برنامه "موزیک آکادمی"
فائقه آتشین ، خواننده ضد انقلاب ، ابراز امیدواری کرد که به همراه گروهش و حضار آن برنامه ، به زودی و پس از سرنگونی نظام جمهوری اسلامی به ایران باز خواهد گشت و در کشور ایران به اجرای برنامه خواهد پرداخت
Share/Save/Bookmark
به گزارش خبرنگار سیاسی عصر امروز ، جمعه شب در جریان پخش برنامه ی " گوگوش ، موزیک آکادمی " فائقه آتشین ، آرزو کرد که به زودی با سرنگونی نظام جمهوری اسلامی ایران ، به همراه گروه آکادمی اش به ایران باز خواهد گشت.
برنامه ی " گوگوش ، موزیک آکادمی ، برنامه ای است که در آن افراد مختلط ( متشکل از زن و مرد ) در مسابقه ی تست خوانندگی شرکت می کنند و افراد برتر به مرحله ی بعدی مسابقه می روند ، که یکی از داوران این مسابقه گوگوش می باشد.
در جریان برنامه ی جمعه شب ، شخصی از ایران ویدئویی را در صفحه فیس بوک قرار داده بود که به صورت میان برنامه پخش شد و حضار از استعداد این شخص در موسیقی به وجد آمدند و آرزو کردند که کاش این شخص در انگلیس و در کنار آن ها بود.
اما فائقه آتشین ، خواننده ضد انقلاب ، ابراز امیدواری کرد که به همراه گروهش و حضار آن برنامه ، به زودی و پس از سرنگونی نظام جمهوری اسلامی به ایران باز خواهد گشت و در کشور ایران به اجرای برنامه خواهد پرداخت
کد مطلب : 11820
ایران اسلامی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۰۳ ۱۴:۵۱:۲۶
به این جاهلان بگویید :

خیال باطل زهی......
 
رضا رامتین
Germany
۱۳۹۰-۰۸-۰۳ ۲۳:۱۳:۱۶
صاعقه فاسقه !! آتشین بصورت یک عجوزه ای درآمده که مدتهاست پس از کثافتکاریهای ممتد در لس آنجلس بدنبال شکار به لندن رفته و هنوز در توهمات قبل از انقلاب بسر میبره.شغل و جایگاه اصلی ایشان بر همه روشن و معلوم...
 
Z.A
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۰۷ ۱۲:۱۹:۵۲
خیالت راحت فاحشه ارزو به دل میشی...
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۱۵ ۱۵:۲۹:۲۹
این بنده خدا مگه فکر می کنه عمر نوح داره!!!!!!!!!!
 
متین قشقایی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۱۷ ۰۹:۵۲:۰۷
ان شاا...
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۲۰ ۱۲:۴۳:۳۶
مگه شما ماهواره دارین؟؟؟؟؟؟؟؟
 
شهرام
۱۳۹۰-۰۸-۲۳ ۰۱:۳۵:۰۳
زرشک زنیکه فاسد ... اضافی خورده.
 
مهران
۱۳۹۰-۰۸-۲۳ ۰۱:۳۶:۴۲
یک آدم فاسق بد کاره ای که ... خودش رو کشید بالا ... زیادی زده بی خیالش شید.
 
بهار راد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۲۳ ۱۱:۰۸:۴۵
باش تا صبح دولتت بدمد
 
۱۳۹۰-۰۹-۰۳ ۱۸:۲۰:۱۶
مرگ بر ضد ولایت فقیه
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۹-۰۶ ۱۳:۴۳:۵۱
برو خراب
 
رامش
۱۳۹۰-۰۹-۱۴ ۰۳:۰۹:۵۵
آقای رضا رامتین :
قبل از هر چیز میخوام بگم که من مخالف اینم که افراد خارج از کشوری که پناهنده ی کشوری دیگه شدن ، بخوان در مورد ایران صحبت کنن و اظهار نظر کنن ولی از شما هم یک سواله مهم دارم و اون اینه که آیا شما در مورد ادعاهایی که توی نظرتون راجع به این خانم اعلام کردید ، مدرک یا سند قاطع و محکمی در اختیار دارید یا اینکه بدون سند ومدرک و فقط به دلیل آرزویی که ایشون کردن ، این حرف ها رو زدید؟؟؟؟؟؟؟
منظور بنده در مورد مدرک و سند این نیست که بگید همه می گن یا اینکه فلان شخص دیده و... ، منظور اسناد و مدارکی هستن که از نظر شرع و عموم مردم ،برای تایید گفته های شما کافی باشن .
امیدوارم حرف های شما بدون مدرک و سند معتبر نباشن که در غیر این صورت ، حرف های شما نسبت به این خانم ، حکم تهمت ناروا به خودشون میگیرن و خدا در قرآن کریم بارها عواقب تهمت ناروا زدن به مردم رو در اون دنیا ، اشاره کرده و وای به حال کسی که دچار این عواقب و عذاب های شدید بشه .
در صورت داشتن مدرک و سند قاطع ، از شما هموطن گرامی خواهش میکنم توی همین بخش ارائه کنید چون ادعاهای شما توی همین بخش که عمومی هم هست بوده و هر کسی وارد این بخش بشه میتونه اونا رو ببینه .
منتظر جوابتون هستم
با آرزوی سربلندی کشور عزیزمون ایران
در پناه حق
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۹-۱۶ ۱۳:۰۴:۲۵
شتر در خواب بیند پنبه دان
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۹-۲۷ ۱۵:۵۰:۴۸
هيچ غلطي نمي تواني بكني اي آشغال كثيف برگرديم به قبل از انقلاب كه پرونده سياهت چگونه بود هرروز بقل يك مرد بودي به تو هم ميگن زن ايراني واقعآ" باعث خجالت است كه ايراني هستي .
 
کمیل
۱۳۹۱-۰۴-۱۳ ۲۳:۲۴:۵۴
آقا چرا فقط نظراتی را می زارید که به این خانوم فهش و نا سزا میگن اولا اینکه خاک این کشور مگه مال شماست که اظهار نظر می کنید و اونم تو همین سرزمین بزرگ شده و دوست داره مملکتش اونجوری باشه که دلش می خواد دوما من هم آرزو می کنم چنین روزی هرگز اتفاق نیفته.نه این که طرفدار این نظام باشم ولی این نظام رو به نظام وابسته به آمریکا و انگلیس ترجیح می دم
 
جکی جان
۱۳۹۴-۰۴-۳۰ ۰۸:۳۰:۱۶
خدا این نظام را حفظ کند به حق اهل بیت