۲
توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۹
اگر شرمنده مردم نیستید پس چرا فرار از مناظره؟
مردم ایران منتظرند تا ببینند رییس دولت راستگویان و اعتدال گرایان در مناظراتی که سرنوشت انتخابات را روشن می کند چه دفاعی از عملکرد خود خواهد کرد و چگونه قرار است شرمنده نبودن خود و تیم اقتصادی و سیاسی دولت را ثابت کند.
اگر شرمنده مردم نیستید پس چرا فرار از مناظره؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز شایعه مخالفت حجت الاسلام روحانی با برگزاری مناظرات انتخاباتی این روزها باعث شده است تا این فکر به اذهان مردم خطور کند که اگر رییس جمهور اعتقاد به گفته خودش مبنی بر شرمنده نبودن از مردم می باشد پس چرا نمی خواهد مناظرات انتخاباتی برگزار گردد؟

بنا بر این گزارش مردم ایران منتظرند تا ببینند رییس دولت راستگویان و اعتدال گرایان در مناظراتی که سرنوشت انتخابات را روشن می کند چه دفاعی از عملکرد خود خواهد کرد و چگونه قرار است شرمنده نبودن خود و تیم اقتصادی و سیاسی دولت را ثابت کند.

به گزارش خبرنگار ما اما با این حال شایعه شده است که رییس جمهور و تیم انتخاباتی دولت در تلاش هستند تا به هر طریق ممکن از برگزاری مناظرات انتخاباتی جلوگیری نمایند مناظراتی که همچون سال 88 و 92 می تواند سرنوشت ساز باشد.

اما شنیدها در این خصوص چیز دیگری را مطرح می کند و حتی شنیده شده است که نامه نگاری با مقامات عالی کشور در دستور کار دولت یازدهم در خصوص برگزار نشدن مناظرات قرار گرفته است.

آنچه مشخص است این است که اگر دولت و شخص رییس جمهور مدعی هستند که در عملکرد خود موفق بوده و در برابر مردم شرمنده نیستند باید با ارائه مستنداتی که مردم آن را باور داشته باشند و مورد خدشه کارشناسان نیز قرار نگیرد در منظرات انتخاباتی از عملکرد خود دفاع نمایند و الا شانه خالی کردن از سئوالات فنی رقبای انتخاباتی هنر نمی باشد علاوه بر اینکه مردم نیز آن را نوعی بی احترامی به شعور خود تلقی خواهند کرد.

به گزارش عصر امروز باید منتظر ماند تا موضع رسمی دولت را در این خصوص دید و اگر دولت با برگزاری مناظرات که مشخص می کند عملکرد قابل دفاعی دارد موافق است برای پایان دادن به این شایعات رسما موضع بگیرد و آن را برای عموم مردم اعلام نماید.
کد مطلب : 193443
United Kingdom
۱۳۹۵-۱۲-۲۷ ۱۳:۳۸:۰۷
با سلام دولت روحانی خیانت بزرگی به بورس و سهامداران کرد
 
غلفلب
United Kingdom
۱۳۹۵-۱۲-۲۷ ۲۰:۵۳:۳۱
باسلام
دولت روحانی به بورس و سهامداران خیانت کردهن