توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۶
آمریکایی‌ها به دنبال اثرگذاری بر انتخابات ایران هستند
امام جمعه قزوین گفت: آمریکایی‌ها به منظور اثرگذاری در انتخابات ایران روش‌های متعددی را در نظر دارند تا به اهداف شوم خود دست یابند.
آمریکایی‌ها به دنبال اثرگذاری بر انتخابات ایران هستند
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه قزوین اظهار داشت: ملت ایران در ایام انتخابات و برگزیدن فرد اصلاح و شایسته روحیه انقلابی داشته و فردی مومن و دلسوز را انتخاب کنند.

 
وی بیان کرد: همه باید تسلیم قانون باشیم این مهم در حالی است که برخی از افراد روشن‌بین که در لیست تاییدشدگان نبودند تبعیت خود را از قانون اعلام کرده و حضور در این عرصه را تنها خدمت به مردم برشمردند.

 
امام جمعه قزوین عنوان کرد: مردم باید فردی را به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب کنند که به جناح و گروه خاصی وابسته نباشد و برای احقاق حقوق ملت اختلاس‌گران را ذخایر نظام و انقلاب نداند.

 
نماینده ولی فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: معیارهای دینی و انقلابی، صداقت، کارآمدی و ایمان به خدا و ولایت فقیه از شاخصه‌های انتخاب اصلح و شایسته ریاست‌جمهوری بوده تا نظام و انقلاب به آرمان‌های والای تعیین‌ شده دست یابد.

 
عابدینی ادامه داد: آمریکایی‌ها به منظور اثرگذاری در انتخابات ایران روش‌های متعددی را در نظر دارند تا به اهداف شوم خود دست یابند.

 
وی افزود: تزویر یکی از روش‌های مدنظر آمریکایی‌ها بوده که در این روش با اقدامات از پیش تعیین شده در پی دست کشیدن مردم از آرمان‌های نظام و ناامیدی از انقلاب هستند.

 
امام جمعه قزوین گفت: تطمیع و تهدید دیگر شیوه‌های آمریکایی‌ها بوده تا به اهداف خود در انتخابات ایران دست پیدا کنند.

 
نماینده ولی فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: رئیس‌ جمهور آینده نباید محبوب استکبار و آمریکایی‌ها بوده و نگاه حزبی نداشته باشد و مردم باید با آگاهی و هوشیاری فرد شایسته را انتخاب کنند.
مرجع : خبرگزاری تسنیم
کد مطلب : 197593