۱
توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۰
آقای رئیسی قاطعیت را علنی تر کنید
امروز آقای روحانی موظف است بعنوان مسئول برجام در خصوص فریب خوردن مردم و بهره گیری از واژه های فتح الفتوح؛ آفتاب تابان؛ پیروزی قرن و مهمتر از خرمشهر، سند افتخار ملی؛ گشایش اقتصادی؛ پایان تحریمها و دهها خلاف واقع دیگر به مردم پاسخ دهد.
آقای رئیسی قاطعیت را علنی تر کنید
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز شواهد امر از اول نشان می داد که برجام ضمن بی تدبیری و نگاه خوشبینانه به دشمن، بعنوان یک پروتکل محرمانه و خیانت محض توسط نفوذیهای داخل تیم مذاکره کننده صورت پذیرفته است که پاسخگوی آن باید وزیر امور خارجه و رئیس جمهور باشند. علیرغم اعلام مکرر خسارت محض ازسوی مقام معظم رهبری و عدم رعایت خطوط قرمزها؛ هر انسان عاقلی را به این نتیجه می رساند که قطعاً خیانت درکار بوده (که خائن باید توسط قوه قضائیه مشخص و معرفی شود.)

حاصل برجام، ضمن از بین بردن مراکز هسته ای؛ تورم و گرانی و کاهش ارزش پول ملی و فقیر تر کردن مردم؛ جُزءِ سناریوی هسته ای دشمن بوده است که آقای روحانی هیچ توجهی به رهنمودهای رهبری، قانون اساسی و نظرات کارشناسی منتقدان دلسوز و خواست مردم ننموده است.

قطعا برنامه هسته ای و نوع افرادی که باید پشت میز مذاکره بنشینند از قبل و توسط نفوذی های داخلی مهندسی شده بود و حتی برندگان انتخابات سالهای ۹۲ و۹۶ به فراخور این سناریو؛ با اراده داخلی؛ تکمیل کننده این پازل بوده اند و لذا پس از به نتیجه رسیدن انتخابات ۹۲ با سرعت تمام سناریوی از قبل نوشته شده به اجراء درآمد و ۳۹ بند از۴۱ بند برجام با نامحرم دانستن مردم و عبور از خط قرمزها وکوتاهی؟ و غفلتِ دولت و مجالس قبلی و شورای عالی امنیت ملی و گروه نظارت برجام صورت پذیرفته که از خیانت نفوذیها در داخل دولت و تیم مذاکره کننده و بعضی افراد مرتبط نمی توان غافل بود.

امروز آقای روحانی موظف است بعنوان مسئول برجام در خصوص فریب خوردن مردم و بهره گیری از واژه های فتح الفتوح؛ آفتاب تابان؛ پیروزی قرن و مهمتر از خرمشهر، سند افتخار ملی؛ گشایش اقتصادی؛ پایان تحریمها و دهها خلاف واقع دیگر به مردم پاسخ دهد.

لذا از مجلس انقلابی انتظار می رود اگر استیضاح را به مصلحت کشور نمی داند؛ حداقل در خصوص عملکرد ۷ ساله دولت و نتیجه فرضی برجام؛ از رئیس جمهور بصورت علنی و زنده سئوال نمایند تا ملت ایران در جریان امور قرار بگیرند.

دادستان کل کشور باید بعنوان مدعی العموم پرچمدار این مطالبه عمومی باشد و محاکمه خائنین احتمالی توسط قوه قضائیه در دستور کار جدی قرار بگیرد قبل از اینکه این دولت به پایان برسد و بروند سراغ کارشان؛ که قطعاً عده ای به خارج از کشور عزیمت خواهند کرد.

بنابر این: انتظار می رود آیت الله رئیسی ضمن علنی تر کردن برخورد با مفسدین اقتصادی نسبت به این موضوع هم ورود نموده و باعث تسکین ملت بشوند.

۱ آبان  ۹۹ فرهادنیا
کد مطلب : 289113
۱۳۹۹-۰۸-۰۲ ۱۲:۲۶:۳۷
ببین جناب فرهاد نیا! رییسی پارسال با یک دانیال زاده که انگشت کوچک بود برخورد کرد، بلافاصله آن طوفان بنزین راه افتاد و تا عصر روز یکشنبه دانیال زاده آزاد نشد و قرار شد ماجرای ارتباط وی با حسین فریدون را باز نکند، فتنه آبان 98 تمام نشد.
حالا تو سرت برای چه درد می کند؟ ما دیگر نمی توانیم قدرت را از لیبرالها پس بگیریم. الا اینکه تن به جنگ داخلی بدهیم.