۲
توصيه به ديگران
۱
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳
مردم گران‌فروشی در داروخانه‌های کشور را گزارش دهند
مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با اشاره به مراجعه پرتعداد مردم به داروخانه‌ها گفت: مردم در صورت مشاهده گران‌فروشی، موارد را به سامانه ۱۹۰ و یا اپلیکیشن تیتک اطلاع‌رسانی کنند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز؛ دکتر غلامحسین مهرعلیان با اشاره به مراجعه زیاد مردم به داروخانه‌ها اظهار کرد: در روزهای اخیر شاهد مراجعه زیاد مردم برای تهیه ماسک، ژل ضدعفونی‌کننده دست و سطوح، الکل، پد الکلی و مکمل‌های دارویی به داروخانه‌ها هستیم که البته متأسفانه در مواردی شاهد اعتراض به همکاران نیز بوده‌ایم.

وی افزود: در سرکشی به تعداد زیادی از داروخانه‌های سطح شهر تهران و شهرستان‌ها خوشبختانه، همکاران ما با رعایت اخلاق حرفه‌ای اقلام مورد نیاز مردم (ماسک، ژل ضدعفونی‌کننده دست و...) را به‌نرخ متعارف عرضه می‌کردند.

مهرعلیان با اشاره به هماهنگی‌های صورت‌گرفته با تأمین‌کنندگان تصریح کرد: از ابتدای هفته آتی نیز توزیع مناسبی از اقلام مذکور صورت خواهد گرفت و نگرانی برای تأمین وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: مردم در صورت مشاهده تخلف و گران‌فروشی، موارد را از طریق سامانه 190 و یا اپلیکیشن تیتک اطلاع‌رسانی کنند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو یادآور شد: ژل و ماسک به‌اندازه کافی در داروخانه‌ها توزیع شده است و هیچ کمبودی وجود ندارد.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 277828
م- فرجی
United Arab Emirates
۱۳۹۸-۱۲-۰۳ ۱۵:۳۴:۲۳
به کجا اطلاع بدهیم لطفاً شماره ای را اعلام فرمائید.
 
۱۳۹۸-۱۲-۱۱ ۱۹:۵۸:۴۰
اگر تعداد داروخانه ها و داروسازها و نیز تعداد پزشکان متخصص و عمومی و پرستاران ، 4 یا 5 برابر وضع فعلی شود و البته تعداد مراکز بهداشتی هم چند برابر شود دیگر در مواقع حساس کمبود نداریم . این همه متقاضی رشته های پزشکی وجود دارد و کشور هم نیاز دارد ولی گویا دستهایی در کار است ... .