۱
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۳۶
اختصاصی عصر امروز + سند
مدرک کارشناسی ارشد مهدی هاشمی"معادل" از آب درآمد
احتمال استفاده از رانت دولتی
مدرک کارشناسی ارشد مهدی هاشمی رفسنجانی "مدرک معادل" بوده و پس از گذراندن دوره آموزشی در دانشگاه صنعتی شریف اخذ شده است!
مدرک کارشناسی ارشد مهدی هاشمی"معادل" از آب درآمد
Share/Save/Bookmark
به گزارش خبرنگار عصر امروز، همانطور که در عکس های ذیل مشاهده می کنید، مدرک کارشناسی ارشد مهدی هاشمی رفسنجانی "مدرک معادل" بوده و پس از گذراندن یک دوره آموزشی بین دانشگاه صنعتی شریف و سازمان بهینه سازی مصرف سوخت کشور اخذ شده است!
نکته قابل توجه اینکه وی پس از اخذ این مدرک کارشناسی ارشد معادل، مدرک دکتری خود را از دانشگاه آزاد اخذ کرده است.

بر پایه این گزارش، مهدی هاشمی بارها خود را فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف خوانده است که نکته قابل توجه در این خصوص اینکه وی در گذشته "رئیس سازمان بهینه سازی مصرف سوخت کشور" بوده و احتمال دارد این "مدرک معادل" با استفاده از جایگاه وی اخذ شده باشد؛ چه آنکه مشخص نیست که وی در دوره های آموزشی فوق الذکر شرکت کرده است یا خیر که نیازمند اطلاع رسانی مسئولان دانشگاه صنعتی شریف در این خصوص می باشد.

به گزارش عصر امروز، با آغاز مطالبات مردمي براي محاكمه عوامل اغتشاشات و ناامني‌ها در كشور پس از انتخابات ۲۲ خرداد ۸۸ كه بالتبع نام مهدي هاشمي را نيز بر سر زبان‌ها مي‌انداخت، وي به ناگاه از كشور خارج شد.

البته بسياري از مردم و كارشناسان، رفتن مهدي هاشمي به لندن را با مسائل مطرح شده درباره وي مبني بر دست داشتن در اغتشاشات پس از انتخابات، بدون ارتباط نمي‌دانستند و خواستار بازگرداندن وي به ايران براي حضور در دادگاه بودند. 

شائبه‌ فرار مهدي هاشمي از كشور و ارتباط وي با اغتشاشات پبش آمده در ايام پس از انتخابات ۲۲ خرداد ۸۸ آنجا بيشتر تقويت شد كه در چهارمين جلسه رسيدگي به پرونده آشوب هاي پس از انتخابات، مسعود باستاني از روزنامه‌نگاران فعال دوم خردادي با اشاره به محورهايي كه از سوي مهدي هاشمي رفسنجاني به مديريت سايت "جمهوريت " داده شده بود، گفت: حمله به عملكرد ۴ ساله دولت و تضعيف نهادهاي قانوني كشور(سپاه ،بسيج، شوراي نگهبان و...) و القاي تقلب و التهاب‌آفريني در انتخابات جزو محورهايي بود كه دستور كار داشتيم. 

همچنين حمزه كرمي مدير سايت جمهوريت نيز در دادگاه اعلام كرد كه مهدي هاشمي در انتخابات پولشويي، سند سازي و از بيت‌المال هزينه مي‌كرد.

اما پيرو اين شائبه‌ها، دفتر هيئت‌امناي دانشگاه آزاد به دفاع از مهدي هاشمي (رئيس اين دفتر) پرداخت و با صدور اطلاعيه‌اي سفر وي را يك "مأموريت سازماني " عنوان كرد. 

دفتر هيئت امناي دانشگاه آزاد در اين اطلاعيه خود تصريح كرد كه مهدي هاشمي رئيس دفتر هيئت امناي دانشگاه آزاد جهت بازديد و رسيدگي دفاتر و شعبات دانشگاه آزاد در خارج از كشور، چندين روز قبل از دادگاه مورخ ۳ شهريور ۸۸ به خارج از كشور عزيمت كرده و قطعاً بعد از اتمام "مأموريت سازماني " خويش جهت پاسخگويي به مطالب كذب مطرح شده در دادگاه به كشور بازخواهد گشت؛ سفری که همچنان به پایان نرسیده است...

* اندازه واقعی عکس ها را پس از ذخیره مشاهده بفرماییدکد مطلب : 3755
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۳-۳۰ ۱۷:۱۸:۲۰
ایکاش یه کمی هم مدارک آقایان د...رحیمی و
د...دانشجو و مشائی و... برسی میکردید که دارای سمت ومنصب هستند وبیت المال را مثل ارثیه پدری بذل وبخشش میکنند
مهدی هاشمی به فرض اینکه مدرک تقلبی هم داشته باشه هیچ ارتباطی به نظام وبیت المال نداره اینقدر مقرضانه عمل نکنید یه کمی آدم شوید
 
به نظر شما دولت با گرانفروشی مبارزه می کند یا خود به آن دامن می زند؟
الف- مبارزه می کند
ب- به آن دامن می زند