توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۱۱
هنوز هم هیات ایرانی معتقد است امکان توافق وجود دارد
البته ما شاهد حرف ها ودخالت های بی مورد آنها در امور داخلی خود بودیم که اتفاق افتاد لذا هنوز هم هیات ایرانی معتقد است امکان توافق وجود دارد و مقام معظم رهبری هم نفی نکردند ولی آن نگرانی را قبلا داشتند دوباره ابراز نمودند با این حال امیدواریم این مساله به آرامی حل گردد وبه گره ی کور لاینحل تبدیل نشود.
هنوز هم هیات ایرانی معتقد است امکان توافق وجود دارد
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز دکتر فرهنگی نماینده مردم شریف تبریز در مجلس شورای اسلامی در مورد مذاکرات ژنو که میان جمهوری اسلامی ایران و کشورهای غربی درجریان است گفت: این نوع مذاکرات از سالهای گذشته همیشه وجود داشته است.

به گزارش خبرنگار ما وی در این خصوص گفت: البته این مذاکرات به اشکال مختلف و با ادبیات متفاوت در جریان بوده است و همین دیدگاهها مطرح شده که اقدام دولت در ماه های اخیر نیز در همین راستا انجام شده است و این برای بوجود آمدن زمینه ای بود که می توانست نقطه ی عطفی برای تصمیمات طرف مقابل بوده باشد. دولت اقدام کرد و مقام معظم رهبری هم تایید کردند.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در صحبت های اخیر خود هم هیات ایرانی را مورد حمایت خود قرار دادند که البته ایشان ابراز نگرانی کردند مانند صحبت های گذشته خودشان که آن هم تاکید برعدم التزام طرف مقابل هست.

فرهنگی در ادامه اظهار داشت: البته ما شاهد حرف ها و دخالت های بی مورد آنها در امور داخلی خود بودیم که اتفاق افتاد لذا هنوز هم هیات ایرانی معتقد است امکان توافق وجود دارد و مقام معظم رهبری هم نفی نکردند ولی آن نگرانی را قبلا داشتند دوباره ابراز نمودند با این حال امیدواریم این مساله به آرامی حل گردد وبه گره ی کور لاینحل تبدیل نشود.
کد مطلب : 73830