۲
توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۰۳
هتک حرمت ارزشهای اسلامی توسط عده ی اندکی در رشت+سند
عکسهایی هم از این مراسم در شبکه های اجتماعی منتشر شده که در آن شرکت کنندگان با هنجارشکنی کامل و دهان کجی نسبت به ارزشهای اسلامی در آن زنان به صورت کاملا بد حجاب با مردان کنار هم نشسته اند که جای دارد از سوی مسئولین شناسایی و نسبت به این عمل وقیح خود پاسخگو باشند.
هتک حرمت ارزشهای اسلامی توسط عده ی اندکی در رشت+سند
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز به ادعای برخی از شبکه های اجتماعی روز جمعه مراسمی تحت عنوان هشت مارس روز جهانی زن در رشت برگزار گردید.

به گزارش عصر امروز در این مراسم به گواهی عکسهای منتشره تعداد کمی افراد لااوبالی و بی قید و بند شرکت کرده بودند که در آن به ارزشهای اسلامی توهین و هتک حرمت صورت گرفته است.

 به گفته این شبکه ها در این مراسم که در تاریخ ۱۸ اسفند- ۸ مارس برگزار شد پس از قرائت تاریخچه ی ۸ مارس، گزارشی از فعالیتهای گروه زنان روشنک در یک سال گذشته ارائه شد. قرائت بیانیه ی فعالین جنبش زنان به مناسبت ۸ مارس بخش دیگری از این مراسم بود. و پس از آن سخنرانی ای با عنوان نقد فمینیستی بازنمایی زن در تصاویر ، ارائه شد.


به ادعای این شبکه ها "در این سخنرانی که حدود یک ساعت به طول کشید پس از مروری بر شاخصه های هنر فمینیستی، تصاویر زنان در عکسهای مختلف مستند و هنری از منظر بازتولید تصویری منفعل، فاقد کنشگری، متعلق به فضای درونی، منفک از اجتماع و کنش های اجتماعی، و واجد شاخصه ای زیبا شناسانه ی مردسالارانه بررسی شد." 

به ادعای این شبکه های اجتماعی "در انتها درمیان سرود خوانی حاضران کیکی به مناسبت ۹۱ سالگی برگزاری ۸ مارس در ایران بریده شد. در حاشیه این مراسم بخشی از تولیدات گروه زنان روشنک که مزین به نمادهای برابری خواهانه بود به فروش رسید." 

به گزارش عصر امروز عکسهایی هم از این مراسم در شبکه های اجتماعی منتشر شده که در آن شرکت کنندگان با هنجارشکنی کامل و دهن کجی نسبت به ارزشهای اسلامی در آن زنان به صورت کاملا کشف حجاب کرده با مردان کنار هم نشسته اند که جای دارد از سوی مسئولین شناسایی و نسبت به این عمل وقیح و خلاف شرع خود پاسخگو باشند.

لازم به ذکر است که هدف از انتشار این گزارش و عکس ها پاسخگویی مسئولان و پیگیری دستگاه محترم قضایی به عنوان مدعی العموم می باشد که باید هرچه سریعتر با قاطعیت نسبت به پیگیری این موضوع اقدام جدی نماید.


کد مطلب : 46362
سعيد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۲۱ ۱۶:۲۰:۵۸
سلام . سخت گرفتي عصرامروزجان : شايد اقليت باشن . عده اي محدود در فضاي كاملاً بسته ... به نظر اينجانب انتشار گزارش توسط شما و ديگران تخريبش بيشتر از كارمحدود اوناست . موفق باشيد .
 
ریرا صالحی
۱۳۹۱-۱۲-۲۲ ۱۵:۲۸:۰۸
سلام عصر امروز جان
بابا بیکارید شما تو این گرونی جای گشتن دنبال جواب اینکه چرا اینقد نون و هزار چیز دیگه گرون می‌شه و گرفتن جواب از مسئولینی که شکمشون سیر گیر دادین به این بیچاره‌ها؟ به قول سعید خیلی شلوغش کردی حاجی برو دنبا دوا واسه گرونی باش که مملکت و آب برد
ریرا