توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۵
اصلاح طلبانی که فقط هوای پولدارها را دارند؟! / همه ادعاهای حقوق شهروندی کشک!
خبر فروش و رزرو صندلی های اتوبوس های پایتخت پس از گرانی بنزین توسط دولت بی تدبیر اصلاح طلب روحانی نشان داد که همه قوای اصلاح طلبان برای قلع و قمع محرومین بکار افتاده است؟!
اصلاح طلبانی که فقط هوای پولدارها را دارند؟! / همه ادعاهای حقوق شهروندی کشک!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز خبر فروش و رزرو صندلی های اتوبوس های پایتخت پس از گرانی بنزین توسط دولت بی تدبیر اصلاح طلب روحانی نشان داد که همه قوای اصلاح طلبان برای قلع و قمع محرومین بکار افتاده است؟!

بنا بر این گزارش مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهر تهران در اظهاراتی بی سابقه بیان داشت: " ... به طور مثال مسیر میدان ونک به آزادی در ساعات پیک ترافیک مسافران زیادی دارد ولی در ساعات غیرپیک تعداد مسافران به شدت کاهش می‌یابد. بر همین اساس می‌توانیم برای دو ساعتی که اوج ترافیک است، فروش ساعتی صندلی‌های اتوبوس را انجام دهیم. به طور مثال مسافرین می‌توانند از ساعات 7 تا 7:10 را یک صندلی برای خود خریداری کنند...."
 
به گزارش خبرنگار ما این اقدامات تبعیض آمیز و بر اساس برخورداری از ثروت بیشتر در تهران، در سالهای صدارت حضرات اصلاح طلب بر دولت، مجلس و شورای شهر سبب شده است تا عرصه بر 80 درصد چنان تنگ شود که هر روز محتاجتر و 20 درصد چنان غنی گردند که حالا باید برای آنها شهرداری اصلاح طلب حتی اتوبوس اختصاصی فراهم بیاورد!

اقدامات عجیب و غریب شهرداری در این دوسال گذشته درست همگام با اقدامات مخرب دولت بی تدبیر روحانی و مجلس اصلاح طلب می باشد که همه نشان از فکری نابخردانه برای گران کردن هزینه های مردم می باشد که همه اینها متاسفانه از انتخاب نادرست خود ما صورت پذیرفته است!

به گزارش عصر امروز از آن طرف هم باز دولت بی تدبیر بدون اینکه سبب این همه بدبختی که برای مردم به ارمغان آورده است را بیان کند و از گرانی یک شبه بنزین که همه را غافلگیر و به شوک فرو برد و خسارتهای هنگفت مادی و معنوی جانی بیشماری بر روی دست مردم گذاشت عذرخواهی کند باز رئیس دفتر روحانی گلایه از پرداخت کمک معیشتی مردمی می باشد!؟ که حق آنها در این سالها توسط نور چشمیهایشان پامال شده است خبر می دهد که گویی ارث آنها را دارند به غارت می برند!...

و تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
کد مطلب : 273425