توصيه به ديگران
۰
جمعه ۸ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۵
توهین زننده شهرداری اردبیل خطاب به هیئتی‌ها!
شهرداری اردبیل در توهین زننده و آشکاری خطاب به هیئت های عزادری بنری را نصب کرده است که نشان از بغض و عداوت این ارگان به ساحت عزا و عزاداران امام حسین علیه السلام دارد.!
توهین زننده شهرداری اردبیل خطاب به هیئتی‌ها!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز شهرداری اردبیل در توهین زننده و آشکاری خطاب به هیئت های عزادری بنری را نصب کرده است که نشان از بغض و عداوت این ارگان به ساحت عزا و عزاداران امام حسین علیه السلام دارد.!
 
بنا بر این گزارش در این بنر قابل تامل و عجیب خطاب به هیات های عزادری امام حسین علیه السلام آورده شده است که "هیتی ها آشغال نریزید؟!"حالا یک سوال اساسی از این عواملی که معلوم نیست چگونه به خود اجازه داده اند که به عزاداران حسینی اهانت نمایند باید پرسید که آیا غیر از هیئتی ها کس دیگری در زمین آشغال نمی‌ریزد؟! چرا برای آنها بنر نزدید؟! 

به گزارش عصر امروز باید اذعان نمود که متاسفانه اینگونه برخوردها با جنبه های مذهبی هر سال و در ایام محرم و صفر زیاد می شود که نشان از نقشه دشمن برای مقابله با تفکر عزادری و خدشه بر عزادارن حسینی علیه السلام می باشد زیرا آنها می دانند که باید چگونه بر این مردم ضربه بزنند.

لذا جای دارد که شورای شهر و شهرداری اردبیل ضمن حذف این بیلبورد و عذرخواهی از ساحت عزا و عزاداران به کسانی که این بیلبورد را زده اند به شدت برخورد نمایند و نتیجه را به مردم گزارش بدهند.
کد مطلب : 268124