۴
توصيه به ديگران
۱
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۰۷
بسیجی معروف و سوژه جدید بی بی سی فارسی
انتشار مصاحبه ای از تلویزیون بی بی سی فارسی که یک بسیجی معرفی می شود، واکنش های خبرنگاران این شبکه را به همراه داشت.
Share/Save/Bookmark
 مصاحبه ای از تلویزیون بی بی سی فارسی که یک بسیجی معرفی می شود، واکنش های خبرنگاران این شبکه را به همراه داشت.

به گزارش عصر امروز به نقل از رسانه ایران، "حمیدرضا احمدآبادی کیست و چه می گوید؟"؛ عنوان مصاحبه ای بود از بی بی سی فارسی در مورد "حمیدرضا احمدآبادی" که یک بسیجی معرفی می شود.

"سیاوش اردلان" خبرنگار بی بی سی و مجری سابق برنامه نوبت شما در این مورد اظهار داشت: "بسیجی دهن گشاد به علی همدانی خودمون از بی بی سی مصاحبه داده"
 


"پونه قدوسی نیز به انتشار این مطلب با عنوان "از 'مرگ بر امریکا' تا ترانه‌های حمیرا: گفتگو با 'بسیجی مشهور" در صفحه فیس بوک خود پرداخت.


علی همدانی خبرنگار بی بی سی فارسی که این مصاحبه را انجام داده نیز نوشت: «اختصاصی اختصاصی: گفتگوی من با "بسیجی دهان گشاد"... بسیجی که در تمام تظاهرات های حکومتی شرکت کرده و می کنه... از دیوار سفارت بریتانیا بالا رفت تا " اگر شد سفیر رو بکشه" و حالا هم دایره "ولایتمداریش" رو روی اینترنت گسترش داده و به انتشار کلیپ های ویدیویی روی یوتیوب سعی می کنه بیشتر "بزنه تو دهن غرب". این گفتگو را با حمیدرضا احمدآبادی، بسیجی دهان گشاد معروف گوش کنید... مفیده...»

وی همچنین با انتشار مجدد این مطلب در فیس بوک ابراز داشت: «خوشحالم که انقدر استقبال شده از این تلاش برای شناختن یک قشر از جامعمون...»


پیش از این نیز "صادق صبا" مدیر بخش فارسی بی بی سی در مورد این مصاحبه در توییتر نوشته بود: «به کارلوس کی روش حمله میکنن که مصاحبه با بی بی سی خط قرمز نظامه. حالا نمی دونم به فعال بسیجی چی میخوان بگن که اونم دیروز همین کارو کرد.
کد مطلب : 40548
حامد
Sweden
۱۳۹۱-۱۰-۲۱ ۱۶:۰۷:۱۲
به صادق صبابگوییداین مسایل به ناموس فروشان خودفروخته مربوط نیس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۰۵ ۲۱:۵۷:۱۴
به صادق صبابگو برو گندی که تو وزنت بالا آوردی رو پاک کن.مزخرف عوضی.
 
حمیدرضااحمدآبادی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۷:۲۶:۰۲
با سلام بر مدیر محترم سایت .اما من یک فعال سیاسی هستم وهم تحلیل گر مسائل سیاسی ایران وجهان می باشم. ومی خواهم درباره من این مطالبی را که نوشته اید نقد وبررسی کنیم.من همیشه وهمه حال خودم را فدای ملت ایران کردم وهرگز گناهی مرتکب نشده ام که مورد باز خواست قرار بگیرم.ای کاش وقتی که مصاحبه من با علی همدانی صورت گرفته بود تمام مطالبی که در حدود چهل وپنج دقیقه بود کامل پخش می کرد ولی این شبکه بی بی سی آن قدر ضعیف النفس بود که تمام سخنان مرا پخش نکرد وآن را سانسور کردند.در قاموس ما ملت ایران سانسور کردن حرام است ،اما در قابوس غربی ها الخصوص بی بی سی آن قدر بدبختانه عمل کردند که نه تنها مرا در نزد ملتم بزرگ پنداشته شد ،بلکه در تاریخ نه تنها ایران ،در انگلستان در کتابهایشان در آینده خواهد چاپ شد.من کار نا تمام امیر کبیر را تمام کردم وچنان گوشمالی به انگلیسی ها دادم که تا دنیا ،دنیا است نام من با افتخار خواهد بود .یکی در جبهه می جنگد ومن وامسال من هم لانه جاسوسی کفتار انگلستان را نابود می کند وهر دو یک راه را پیش بردیم وآن هم نابود کردن بر اندازان نظام جمهوری اسلامی ایران است .والسلام علیکم. حمیدرضااحمدآبادی فعال سیاسی وتحلیل گر مسائل سیاسی ایران وجهان
 
مورجه
۱۳۹۳-۰۴-۲۳ ۱۳:۴۱:۲۹
یک پاراگراف در خصوص مفهوم انقلاب بگو (23603)