توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۴
سایه جنگ
برجامی که نتوانسته حتی یک درب شکسته را باز کند و یک تحریم را بردارد چگونه فتح الفتوح است اینکه می گویند برجام را خدا آورد؛ این تهمت بخداست.
سایه جنگ
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز آقای روحانی گفته است: وقتی ما آمدیم، با برجام سایه جنگ را از سر ملت ایران برداشتیم و مکرر با بیان چنین مطالب فریبنده ای توانست در انتخابات سال ۹۶ مجدداً رای بیاورد. که جای تامل دارد.

امام خامنه ای فرمودند: گاهی می شنویم بعضیها گفته اند که وقتی ما آمده ایم و مسئولیت پیدا کردیم توانستیم سایه جنگ را از سر کشور رفع کنیم نه! این حرفها، حرف درستی نیست آنچه که سایه جنگ را از سر کشور رفع کرده؛ حضور مردم و سپاه قدس و بخش مهمی از امنیت ایران؛ محصول تلاش جوانان مومنی است که تحت فرماندهی حاج قاسم عزیز جهاد و فداکاری کرده اند.

آقای روحانی؛ بارها اظهار داشته است که: (برجام، آفتاب تابان و فتح الفتوح است. و برجام راخدا آورده است.) این حرفهای رئیس جمهور خیالی و نادرست است چون برجامی که به اندازه یک شمع کوچک نور و گرما نداشته چگونه می تواند آفتاب تابان باشد؟ پس چرا مردم حس نمی کنند؟

برجامی که نتوانسته حتی یک درب شکسته را باز کند و یک تحریم را بردارد چگونه فتح الفتوح است اینکه می گویند برجام را خدا آورد؛ این تهمت بخداست. ایکاش خدا یک نماینده حقوقی بر روی زمین داشت و بر دهان اینها می کوبید که خداوند متعال منشاء رحمت و مهربانی و آسایش می آورد نه تحریم، و نه دروغ و نه ظلم به مردم.

این مصیبتی که ببارآورده اید مال شماست و ربطی بخدا ندارد و لذا برجامی را که خدا بیاورد پر از نور و رحمت است. برجام خدا انقلاب اسلامی و خمینی کبیر است. برجام خدا خامنه ای عزیز و حاج قاسم سلیمانی و شهداء انقلاب و دفاع مقدس و مدافعین حرم و این مردم وفادار به انقلاب است نه آنچه را که شما آورده اید شما که مدعی هستید زبان دنیا را برای مذاکره و گفتگو می فهمید اینهم یک فریب بزرگ دیگر است.

زبان زور گویان استکبار را شهید حاج قاسم سلیمانی می دانست که سالها در راه آن مجاهدت کرد و بلاخره جان گرانقدر خود را برسر آن گذاشت نه یک مشت لیبرالِ ترسویِ اشرافیِ راحت طلبِ نفوذی. 

رئیس جمهور محترم اگر صداقت داشته و پایبند به انقلاب ولایت ومردم ایران  است باید حداقل مسیر اشتباه گذشته خود را پس از شهادت حاج قاسم عزیز تغییر داده و به مصداق "اشداء علی الکفار ورحماءبینهم" با استکبار برخورد کند و از لفاظی و غربزدگی دست بردارد تابخشی از اعتبار ازدست رفته خود را بدست آورد.

۲ بهمن ۹۸  فرهادنیا-
کد مطلب : 276288