۱
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹
آیا گرای زنگنه به دشمن مورد بازخواست قرار می گیرد!
ژنرال دولت روحانی در تازه ترین گاف مشکوک خود که باید مورد بازخواست و رسیدگی قرار بگیرد گرای عجیبی به آمریکا برای ادامه اقدامات خصمانه خودت علیه ایران داده است!
آیا گرای زنگنه به دشمن مورد بازخواست قرار می گیرد!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز ژنرال دولت روحانی در تازه ترین گاف مشکوک خود که باید مورد بازخواست و رسیدگی قرار بگیرد گرای عجیبی به آمریکا برای ادامه اقدامات خصمانه خودت علیه ایران داده است!

بنا بر این گزارش بیژن زنگنه وزیر نفت دولت بی تدبیر روحانی که این روزها اقدامات عجیبی از وی و وزارتخانه تحت مدیریتش در جنگ اقتصادی به گوش می رسد در یک اظهارات کاملا مشکوک اظهار داشته است که: "شرایط امروز از دوران جنگ سخت تر است، زیرا زمان جنگ مشکلی در صادرات نفت نداشتیم و تنها صدام واحدهای ما را هدف قرار می داد، ضمن آنکه پول نفت را می گرفتیم اما... اکنون نمی توانیم به اسم ایران نفت صادر کنیم. "

به گزارش خبرنگار ما سرتاسر سخنان زنگنه که همانند یک دیدبان در سنگر خودی گرا به دشمن می داد قابل تامل بود زیرا وی در جایی دیگر از اظهارات خود عنوان داشته است که: " مشکل تنها نفت خام نیست بلکه در رابطه با فراورده ها و محصولات پتروشیمی نیز دچار مشکلیم؟!"
 
زنگنه در ادامه به دشمن وانمود می کند که اگر حمله ای صورت بگیرد دیگر کسی تاب مقابله ندارد و همه تسلیم می شوند و اظهار می دارد: " متأسفانه هم‌اکنون نسلی همچون شهید تندگویان در بین مدیران میانی و ارشد کشور در حال انقراض است؛ مدیرانی که برای خدا کار کنند و فقط به فکر پر کردن جیب خودشان نباشند!!"

به گزارش عصر امروز این قبیل اظهارات وزیر نفت در حالی صورت می گیرد که وی با "گاردی باز" صادرات نفت کشور را دچار مشکل کرده است و در زیر مجموعه وی اتفاقاتی در حال رخ دادن است که اگر در آینده نزدیک جلوی آن گرفته نشود مطمئنان خسارات غیر قابل جبرانی روی خواهد داد که در روزهای آینده به آن بیشتر اشاره خواهیم داشت.

البته فقط یک نکته را به وی گوشزد می نماییم و آنهم اینکه اقدام اخیر سپاه در مقابل با جاسوسان آمریکایی ثابت کرد آنکه در حال انقراض است زنگنه هست و امثال مدیران پیر و بی تدبیری همانند وی و افکار پوسیده ایشان!
کد مطلب : 263787
۱۳۹۸-۰۴-۱۲ ۱۱:۴۳:۲۳
از زمان هاشمی تا حالا آقای زنگنه در این مملکت جز خرابی چیزی به بار نیاورده ول هم نمی کند وبرود چهل سال است که این آدم وهاشمی وروحانی مملکت را...