توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۵
آشنایی که از همه می ترسد!
این نوع برخورد با رقیب احتمالی که همچون حجت الاسلام رییسی مورد اقبال هم قرار گرفته است نشان از ترس و ضعف شدید اردوگاه حسن روحانی دارد و ستاد وی دوست دارد روحانی یکه و تنها وارد صحنه شود تا بلکه با صندلی خالی رقابت نماید تا شاید پیروز گردد!
آشنایی که از همه می ترسد!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز با نزدیک شدن به ایام انتخابات سال 96 زمزمه های گوناگونی از رقبای انتخاباتی حسن روحانی به گوش می رسد که این اعلام حضورها با ترس شدید مشاور روحانی همراه شده است.

بنا بر این گزارش حسام الدین آشنا امروز در واکنش به کاندیداتوری حجت الاسلام رییسی که با توجه به موفقیتهای وی در یکسال گذشته در محرومیت زدایی در مشهد و خدمت به زوار امام رضا علیه السلام مورد توجه مردم قرار گرفته است در توییتی خطاب به ایشان نوشته است که: " شایسته نیست احترام آستان قدس رضوی را به کارزار سخت و تلخ انتخابات بکشانیم. مصلحت نیست قاضی را در معرض قضاوت عمومی قرار دهیم. از گذشته درس عبرت بگیریم."

همچنین آشنا  سابق بر این نیز علی رغم اینکه حاج قاسم سلیمانی فرمانده محبوب ایرانی قصدی برای کاندیداتوری نداشته است به شایعات احتمالی کاندیداتوری این فرمانده غیور واکنش نشان داده و در توئیتی نوشته بود: «نگذاریم او را مانند محسن [رضایی] و باقر[ قالیباف]به کارزار کلید و گازانبر بکشانند.»

همچنین مشاور فرهنگی روحانی در مهر ماه گذشته نیز در توئیتی خطاب به عزت‌الله ضرغامی، رئیس اسبق سازمان صدا و سیما، توصیه کرده بود "به خاطر خودش چهار سال صبر کند؟! "

به گزارش خبرنگار ما این نوع برخورد با رقیب احتمالی که همچون حجت الاسلام رییسی مورد اقبال هم قرار گرفته است نشان از ترس و ضعف شدید اردوگاه حسن روحانی دارد و ستاد وی دوست دارد روحانی یکه و تنها وارد صحنه شود تا بلکه با صندلی خالی رقابت نماید تا شاید پیروز گردد!

اینکه ستاد روحانی از هم اکنون روی به تخریب رقبای انتخاباتی آورده است نه جوانمردانه است و نه شایسته رییس جمهوری که قرار بود اخلاق مدار باشد. پس بهتر است به جای خالی کردن میدان برای یکه تازی به تحقق وعده ها همت گمارید بلکه اقبال مردم را دوباره به خود جلب نمایید.
کد مطلب : 193181