۱
توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۷
مسئول گرانیها کیست؟ دولتِ بی تدبیر روحانی
دولت روحانی طی چهل ویک سال گذشته رکورد بی عُرضه گی و بی کفایتی را در کشور شکسته است و دلیل اصلی آن اینست که مدیران عالی دولتی از افراد امنیتی و حزبی انتخاب شده اند و متخصصین اقتصاددان و افراد دلسوز و کارآمد در این دولت جائی ندارند.
مسئول گرانیها کیست؟ دولتِ بی تدبیر روحانی
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز دولت روحانی طی چهل ویک سال گذشته رکورد بی عُرضه گی و بی کفایتی را در کشور شکسته است و دلیل اصلی آن اینست که مدیران عالی دولتی از افراد امنیتی و حزبی انتخاب شده اند و متخصصین اقتصاددان و افراد دلسوز و کارآمد در این دولت جائی ندارند.

اکثر اینها تربیت یافتگان فرهنگ و مکتب و تفکر هاشمی و همکاران خاتمی و احزاب سیاسی منحرف و نفوذی هستند که مدیریت کشور جزءِ ارثِ پدرشان بوده و تا پای گور باید با آنها باشد!؟

ولایتمداری و انقلابی و جهادی کارکردن؛ پیش کِشِ روحانی باشد اما حداقل اعتقاد و خدمت صادقانه به مردم و تسریع در معیشت آحاد جامعه انتظار حداقلی مردم کوچه و بازار می باشد.

شعار و ژست روشنفکری و حقوقدانی روحانی در سال ۹۲ و وعده های خلاف واقع و فریبنده او درسال ۹۶ به همراه جهانگیری برکسی پوشیده نیست. دولت روحانی ضعیف و ناتوان است و عُرضه کنترل قیمتها و کنترل بازار را ندارد اگر چه دربخش مهمی از گرانیها و تورم؛ مقصر اصلی در کشور؛ خودِ دولت است‌ امروز شرکتها و کارخانجات تولیدی کالاهای اساسی هیچ اعتنایی به دولت ندارند و بعلت ذلیلی وبی توجهی دولت و عدم نظارت قاطع بر آنها، آنچه که خود صلاح می دانند عمل کرده و هرروز که اراده کنند و به بهانه های مختلف قیمتها را افزایش می دهند.

یکروز صدها هزارجوجه زنده را زیر خاک می کنند که یکماه بعد از آن مرغ را به کیلوئی ۳۵ هزار تومان  بفروشند. گرانی تکراری لبنیات؛ گوشت؛ مرغ؛ تخم مرغ؛ روغن، قند و شکر و آنچه که حداقل معاش زندگی مردم است دستخوش جنایت سود جویان و عدم نظارت و کنترل دولت می باشد. وقتی نهاده های دامی و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم توسط دولت در گمرکات کشور دپو و ترخیص نمی شود ضمن بی عُرضگی باید با نگاه امنیتی به آن نگاه شود.

امروز گرانفروشان و دلالان به جلو و نهادهای مثلا کنترلی و نظارتی بدنبال آنها می دوند که هیچ موقع بهم نخواهند رسید.

بنابراین: گرانیهای روزانه و هفته ای و ماهانه به گردن دولت و بخشی از آن عمدی و برای عصبانی کردن مردم است و مقصر اصلی شخص روحانی است که فقط حرف می زند و خود را در اطاقِ قرنطینه پنهان کرده است.

و لذا مردم ما نباید این روزهای تلخ و سخت و این مدیران لیبرال بی عُرضه را هیچ موقع از یاد ببرند و برای آینده مدیرانی را انتخاب کنند که دلسوز و از جنس خودشان باشد .  

۲۲ دیماه ۹۹ فرهادنیا
کد مطلب : 292514
۱۳۹۹-۱۰-۲۶ ۲۰:۲۴:۴۷
مسول تما خرابی ها روحانی ودارودسته او است از جمله برادرش وبرادر معاونش وهمه دور وبری های او
 
به نظر شما سر منشاء بداخلاقی های اخیر ملت می تواند وعده های خلاف واقع رئیس جمهور باشد؟
بلی
خیر