توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۰
وقتی خواندن کتاب "آقا" هم "بی بی سی" را به واکنش وا می دارد!
سه روز پس از لغو برجام توسط ترامپ، امام خامنه ای در نمایشگاه کتاب، کتابی را مورد توجه قرار دادند که رسانه های جهان از جمله بی بی سی فارسی را به واکنش واداشت.
وقتی خواندن کتاب "آقا" هم "بی بی سی" را به واکنش وا می دارد!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز، سه روز پس از لغو برجام توسط ترامپ، امام خامنه ای در نمایشگاه کتاب، کتابی را مورد توجه قرار دادند که رسانه های جهان از جمله بی بی سی فارسی را به واکنش واداشت.

بنا بر این گزارش بی بی سی فارسی در مطلبی تحت عنوان "عکس رهبر ایران در نمایشگاه کتاب: آیا (آیت الله)خامنه‌ای به ترامپ طعنه زده؟ " نوشت: "انتشار عکسی از آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران در نمایشگاه کتاب امسال در تهران مورد توجه رسانه‌های خارج از این کشور قرارگرفته و برخی گمانه‌زنی کرده‌اند که "شاید رهبر ایران دونالد ترامپ را به سخره" گرفته است. "


 
به گزارش خبرنگار ما بی بی سی در ادامه نوشت: "در این عکس که حساب رسمی رهبر ایران در شبکه اجتماعی اینستاگرام آن را منتشر کرده، آیت الله خامنه‌ای در حالی دیده می‌شود که نسخه‌ای از ترجمه فارسی کتاب "آتش و خشم" نوشته مایکل وولف را در دست دارد.  کتابی که انتشار آن با جنجال خبری بزرگی در آمریکا و سایر نقاط جهان همراه شد و در آن نویسنده آمریکایی بارها شخصیت و مدیریت رئیس‌جمهور ایالات متحده را به نحوی توصیف کرد که بسیاری آن را "هرج و مرج در کاخ‌سفید و عدم تعادل روانی دونالد ترامپ" تعبیر کردند. انتشار این عکس آن هم تنها سه روز پس از اعلام رسمی خروج آمریکا از توافق هسته‌ای میان ایران و قدرت‌های جهانی، موجب شده برخی مخاطبان غیرایرانی از آن به عنوان "طعنه" رهبر ایران به رئیس جمهور آمریکا یاد کنند. "

به گزارش عصر امروز این اعتراف رسانه دولت خبیث انگلیس به توجه حضرت آقا به این کتاب و این تعبیر که ایشان با این اقدام طعنه ای به عدم تعادل روانی ترامپ داشته است در حالی روی داده است که در خصوص سخنان پس از لغو برجام ترامپ توسط روحانی بسیاری از رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی از آن به عنوان انفعال ریاست جمهوری یاد کرده اند!؟

و این همان نکته ای است که باید سیاستمداران ایرانی از آن درس بگیرند زیرا وقتی شما مواضع و اقداماتت انقلابی و اصولی باشد چنان مورد توجه قرار می گیری که تورق یک کتاب هم خبرساز می شود ولی اگر برروی اصولت نایستی و از این شاخه به آن شاخه بپری، قدم زدن با کری و تلفنی صحبت کردنت با اوباما هم بی ارزش و پوچ تلقی می شود!؟
کد مطلب : 235715