توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۹
با محقق نشدن خواب دشمنان فحاشی علیه هاشمی شدت گرفت!
دشمنان که برای ایجاد بلوا در تشییع جنازه حجت الاسلام هاشمی برنامه ریزی کرده بودند بعد از شکست اهدافشان و نخوردن تیرهایشان به هدف فحاشی علیه هاشمی را آغاز کردند.
با محقق نشدن خواب دشمنان فحاشی علیه هاشمی شدت گرفت!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز دشمنان که برای ایجاد بلوا در تشییع جنازه حجت الاسلام هاشمی برنامه ریزی کرده بودند بعد از شکست اهدافشان و نخوردن تیرهایشان به هدف فحاشی علیه هاشمی را آغاز کردند.

بنا بر این گزارش تا پیش از تشییع جنازه آقای هاشمی تمام شبکه های معاند سعی کردند با برافروختن احساسات مردم از آب گل آلوده ماهی بگیرند ولی بلافاصله بعد از تشییع و عدم تحقق اهدافشان، رادیو فردا ارگان سیا با مطلبی تحت عنوان " مرگ نویسنده نامه‌های بی‌سلام " فحاشی همیشگی خود علیه نظام و مسئولان آن از جمله آقای هاشمی را آغاز نمود.
 
به گزارش خبرنگار ما احسان مهرابی نویسنده این مطلب که از دید مدیران بالادستی خود با سرهم کردن راست و دروغهای فراوان مطلبی را در خصوص مرحوم هاشمی نوشته است، در انتها هاشمی را به مرگ منتقدین و دگراندیشان و حفظ موقعیت برای خویش محکوم نموده است.
 
برخی از قسمتهای این مطلب به شرح زیر می باشد:

**پیش از آن نیز رسانه‌های اصلاح طلب هاشمی را به همراهی و یا حداقل اطلاع از قتل‌های زنجیره‌ای دگراندیشان متهم می‌کردند. اظهار نظرهای هاشمی رفسنجانی در آن روز‌ها هم بنزینی بود بر آتش تبلیغات علیه او، از جمله اینکه عملکرد وزارت اطلاعات در دوره خود را «تمیز‌ترین» دوره این وزارتخانه خواند.
**هاشمی رفسنجانی که پیش از مجلس ششم در هر انتخاباتی پیروز شده بود، دراین انتخابات سی‌ام شد و در شوخی‌های مردم مشهور به «آقاسی». او پس از توقیف مطبوعات در اردیبهشت ۷۹ نیز در خطبه‌های نماز جمعه شدیدا به اصلاح طلبان، روزنامه‌ها و شرکت کنندگان در کنفرانس برلین تاخت.
**نزدیکان هاشمی رفسنجانی او را «مرد عبور از بحران‌ها» می‌خواندند اما او با حمایت از رهبری آیت‌الله خامنه‌ای بحرانی برای خود و ایده‌هایش درست کرد و هیچ‌گاه نتوانست از آن عبور کند.
**هر چند که به سختی می‌توان درباره بخش‌هایی از خاطراتش که خود را از دست داشتن دربرخورد با منتقدان و دگر اندیشان تبرئه کرده، قضاوت کرد.
 
به گزارش عصر امروز همانطور که ملاحظه می نمایید روش نخ نما شده سوء استفاده از موقعیت ها برای ایجاد اغتشاش در هر مراسمی از سوی ضد انقلاب و دشمنان قسم خورده این کشور یکی از ایده های پای ثابت این عناصر برشکسته می باشد که هربار با بصیرت مثال زدنی و البته حضور نیروهای انقلابی و حزب الهی خنثی می شود و البته بعد از آن فحاشی علیه نظام و شخص مورد نظر آغاز می گردد؟!

نکته مهم دیگر در این قضیه این است که متاسفانه انقلابی نماهایی بودند که در روزهای گذشته از تریبون صداوسیمای کشور علیه جریان انقلابی به شدت جوسازی نمودند و سعی کردن جفای به آقای هاشمی را به جناح انقلابی نسبت بدهند اشخاصی همانند ناطق نوری، یا طباطبایی و... که این هم یکی از علت های خوشحالی دشمنان در این روزها بود که جای دارد مسئولان صداوسیما در خصوص عملکرد منفعلانه خود پاسخگو باشند و بابررسی اتفاقات روی داده از تکرار این قبیل اقدامات جدا جلوگیری نمایند.
کد مطلب : 186215