توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۱
از تصمیم شورای‌نگهبان در احراز صلاحیت‌ها استقبال می‌کنیم
جبهه مردمی نیروهای انقلاب از تصمیم شورا استقبال کرده و آن را ضامن اسلامیت و جمهوریت نظام اسلامی و برگزاری انتخابات قانونمند و باشکوه می داند.
از تصمیم شورای‌نگهبان در احراز صلاحیت‌ها استقبال می‌کنیم
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز،‌ جبهه مردمی نیروهای انقلاب در اطلاعیه ای از تصمیم شورای نگهبان در احراز صلاحیتها استقبال کرد و همچنین خواستار اجرای زنده هرگونه مناظرات انتخاباتی شد. در این بیانیه آمده است:

 
 
اعلام تصمیم نهایی شورای محترم نگهبان قانون اساسی به معنای برداشته شدن گامی مهم در جهت مهیا شدن ملت بزرگ ایران برای برگزاری یک انتخابات پرشور و تاریخی در 29 اردیبهشت 1396 است.

 
علی رغم اینکه شورای نگهبان از  4 کاندیدای ثبت نام کرده جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی فقط دو کاندیدا را احراز صلاحیت کرده ، جبهه از تصمیم شورا استقبال کرده و آن را ضامن اسلامیت و جمهوریت نظام اسلامی و برگزاری انتخابات قانونمند و باشکوه می داند.

 
آقایان سید ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف اکنون دو کاندیدای جبهه مردمی و حاضر در صحنه انتخابات  هستند و جبهه با تمام امکانات و قوا برای پایان دادن به وضع موجود در دستگاه اجرایی کشور و جلب اعتماد مردم بدانها کمک خواهد کرد.

 
همچنین جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی  تاکید می کند هرگونه مناظره انتخاباتی میان کاندیداها باید زنده برگزار شود تا مردم بتوانند بدون هر گونه شائبه جانبداری و دخل و تصرف از دیدگاه کاندیداها مطلع شوند. لذا جبهه از ستاد محترم انتخابات کشور تقاضا می کند هر چه زودتر در تصمیم خود تجدید نظر کرده و مجوز برگزاری مناظرات زنده را صادر نماید.
کد مطلب : 197619