توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۸
به هوش باشیم/
دشمن در صدد ایجاد جنگ روانی علیه امنیت غذایی در کشور
رسانه های بیگانه با ایجاد جنگ روانی شدیدی فاز جدید خود علیه امنیت غذایی کشور را آغاز کرده اند و سیل مقالات و مطالب تحت عنوان "امنیت غذایی ایران زیر سایه سیل و ملخ و تحریم" به یک رویه دائمی رسانه های شبکه های جاسوسی علیه امنیت روانی کشور تبدیل شده است.
دشمن در صدد ایجاد جنگ روانی علیه امنیت غذایی در کشور
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز رسانه های بیگانه با ایجاد جنگ روانی شدیدی فاز جدید خود علیه امنیت غذایی کشور را آغاز کرده اند و سیل مقالات و مطالب تحت عنوان "امنیت غذایی ایران زیر سایه سیل و ملخ و تحریم" به یک رویه دائمی رسانه های شبکه های جاسوسی علیه امنیت روانی کشور تبدیل شده است.
 


بنا بر این گزارش برخی از این تحلیلها از شبکه  بی بی سی گرفته تا رادیو سازمان سیا و ... تحت عناوین زیر قابل رصد می باشد.

به برخی از آنها توجه نمایید:

***هجوم ملخ، تحریم شدید و سیل؛ امنیت غذایی کشور را تهدید میکند. هرکدام از این بحران ها برای به چالش کشیدن کشوری کافی ست و اکنون ایران به هر سه مبتلا است. 
***گندم و برنج را آب برد
***سیل نه تنها به مزارع آسیب زده بلکه به زیرساخت های تولید مثل ماشین آلات کشاورزی، راهها و پل های استان های سیل زده هم خسارت سنگین وارد کرده است.
***نگرانی از کاهش تولیدات کشاورزی و دامی در سال جاری، نیاز به وارادات را برای جبران خسارات و خرید ماشین آلات، خوراک دام و بذر از یکسو و همچنین اقلام غذایی مصرفی بازار ضروری کرده است.
***سیل در شعب ابی طالببه گزارش عصر امروز اینها فقط بخشی از هجمه به امنیت روانی کشور می باشد که طی هفته های اخیر در رسانه های سازمانهای جاسوسی برای ترساندن مردم از قحطی و ایجاد هراس در دل آنها برای هجوم به بازار و ایجاد کمبود کاذب اجناس در کشور می باشد.

اینکه ایران کشوری است که همه ساله با این مشکلات مواجه بوده است و هیچگاه این موارد کوچک سبب نشده است تا کشور غنی ایران با مشکلات چنین کوچکی با کمبود و قحطی مواجه شود و تمام اسناد موجود نشان می دهد که در سالهای دور گذشته که قحطی در ایران رخ داد پشت سر همه آنها کشورهای غربی از جمله دولت خبیث انگلستان نقش بسزایی داشته اند و هم اکنون نیز رسانه های وابسته همین دشمن خبیث بر طبل قحطی در کشور به شدت می کوبند.

نکته جالب این تحلیها این می باشد که برخی دیگر از رسانه های خارجی با تایید سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص توان دشمن به صفر رساندن عدم صدور نفت ایران مدعی شدند که ایران نمی تواند پول آن را وارد کند و هیچگاه نپرسیدند مگر در طول سالهای متمادی گذشته ایران برای پول چه می کرد که حالا نتواند؟ به این نوشته توجه نمایید:
"اینکه رهبر جمهوری اسلامی مدعی ست که ما به هرکجا بخواهیم نفت صادر خواهیم کرد شاید مقدور باشد اما اینکه ایران بتواند در ازای صادرات نفت، پولی دریافت کند، بعید به نظر میرسد. تحریم های شدید بانکی، امکان نقل و انتقال پول را بسیار دشوار کرده است."
 
به هرحال در این هنگامه ای که دشمنان سعی دارند از هر ترفندی برای ایجاد هرج و مرج در کشور استفاده نمایند لازم است قدری هوشیاری خود را حفظ نماییم و عدم توجه به شایعات رسانه های بیگانه آب به آسیاب دشمن نریزیم.
کد مطلب : 258477