طحان نظیف: خوشحالیم که دشمنان از شورای نگهبان ناراحتند

خبرگزاری فارس , 2 اسفند 1398 ساعت 9:43

عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: خوشحالیم که دشمنان از دست شورای نگهبان ناراحت هستند.


به گزارش عصر امروز، هادی طحان نظیف عضو حقوقدان شورای نگهبان در گفتگوی ویژه خبری اظهار داشت: خوشحالیم که دشمنان ملت ایران ناراحتند و عملکرد شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها، قاتلان سردار سلیمانی را وادار کرده که دست به تحریم 5 عضو شورای نگهبان بزنند.

وی افزود: این یعنی آنها نتوانستند بغض و کینه خودشان را ولو یک روز قبل از انتخابات بعنوان روز جشن ملی ایرانیان، پنهان کنند.

وی افزود: این اقدام آمریکایی‌ها مدال افتخاری برای اعضای شورای نگهبان است و من این اتفاق را آنها تبریک می‌گویم.

 این عضو حقوقدان شورای نگهبان در همین راستا بیان کرد: خوشحالم از اینکه دشمنان ایران ناراحت هستند و عملکرد شورای نگهبان در عمل به مر قانون در بررسی صلاحیت‌ها و صیانت از آرای مردم به عنوان حق الناس، قاتلان سردار سلیمانی را به این نقطه رساند که دست به چنین اقداماتی بزنند.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها حتی نتوانستند یک روز مانده به انتخابات به عنوان جشن ملی ایرانیان، بغض و کینه خود را پنهان کنند و دست به تحریم‌های بی‌‌اثر زدند.

 طحان نظیف بر همین اساس اضافه کرد: ما همه در خاطر داریم که حضرت امام می‌فرمودند اگر دشمن از کار شما عصبانی و ناراحت شد بدانید کار خود را درست انجام داده‌ایم.

وی همچنین تصریح کرد: البته شورای نگهبان مدال اصلی خود را چند روز پیش با افتخار از رهبر فرزانه انقلاب دریافت کرد، آنجاکه معظم له با بیانات حکیمانه خود از شورای نگهبان دفاع کردند.


کد مطلب: 277726

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdciryarqt1ayy2.cbct.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir