پاسخ مستدل عضو هیأت علمی تربیت مدرس به آغاجری/ بس کنید این بوقلمون صفتی ها را

3 آذر 1398 ساعت 8:33

عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس در واکنش به بیانیهٔ ضد انقلابی هاشم آغاجری، نوشت: آقای روشنفکر ! ما با شما چه کنیم که روزی سوپر انقلابی بودید، روزی هم لیبرال می شوید و روزی دیگر سوسیالیست و روزی دیگر فاشسیت!


به گزارش عصر امروز، «مجتبی زارعی» عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس به بیانیهٔ ضد‌انقلابی «هاشم آغاجری» عضو گروه تاریخ دانشکاه تربیت مدرس واکنش نشان داد و نوشت: 
 
بسم الله االرحمن الرحیم 
جناب آقای دکتر آغاجری  عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس 
سلام علیکم 

نامهٔ مزوّرانهٔ جناب عالی در باصطلاح اعتراض به سرکوب  ملّت  از سوی نظام و سپاهِ  وطن را خواندم؛ نامه شبیه همان جنایتی بود که تو و رفقای تو در همین دانشگاه در حق نظام سیاسی ایران مرتکب شُدید و گفتید: نظام سیاسی ایران یازده میلیون رأی را متقلبانه جابجا کرد امّا هنوز برای این فریبکاری پوپولیستی و صد البته جنایت کارانه حتی یک عذرخواهی ساده هم نکردید، این در صورتی بود که خود متقلّبانه یک آرشیتکت را در قامت استاد گروه علوم سیاسی دانشگاه و کاندیدای ریاست بر این جمهوری بزرگ و مظلوم جا زدید، از مردم امّا شکست خوردید ولی برای انتقام از اکثریت ملّت، خیاباها و منازل مردم را به آتش کشیدید، مغازه ها را غارت کردید، نماز گزاران را سنگباران و جان هایی بی گناه را در تهران و برخی شهرها گرفته و در استبداد منورالفکری و دیکتاتوری روشنفکرانهٔ خود غوطه خوردید و مست شُدید و کردید آنچه را که رضاخان قلدر در تاریخ منور الفکری ایران کرد؛ 

در ائتلافی بین خود (روشنفکری سکولار)، تکنوکرات ها و برخی اصلاح طلبان  با هزاران انگِ ارتجاعِ سرخ و سیاه به رقیب، دولت محترم مستقر را سرکار آوردید رقبا اما نجیبانه نتیجه را پذیرفتند و جابجایی حتی یک رأی را نقض حق الناس نامیدند شماها اما، زدید، خواندید و رقصیدید که کار ایرانیان را پس از غلبه بر ارتحاع  با دست بوسی کدخدا؛ یعنی همین قاتلان هروشیما و ناکازاکی، ویتنام، کوبا، عراق و افغانستان و....بسامان می کنید، خجالت نکشیدید و گفتید برجامِ ارتجاعی، اعجاز پیامبران شماست؛ بانگ برداشتید که این آفتاب است دلیل آفتاب! عوام را فریفتید که صورت دروغین و بزک شدهٔ غرب را بپذیرد و سرشت اش را مکتوم نگاه داشته و استتار کردید و گفتید ارزش پول ملی را چنین و چنان خواهید کرد و اعتبار پاسپورت ایرانی را چُونان! در میانهٔ بهت دانشمندان ایرانی، قلب نیروگاه اتمی را از جا در آوردید و بر حفره های دانش و علم، بتن ربختید و گفتید بناست کارخانه ها را راه انداخته و سفره مردم را رونق دهید، سانتریفیوژها را از بیخ ارّه کردید، گفتید دولت ملّی مصدق را احیاء نمودید؛ حتی تو و دوستانت مصدقِ قلابی را به دانشگاه تربیت مدرس آوردید و دور از سفره های خالی مردم، مثل یقه سفیدها در دانشگاه کف زدید و رقبا را هو کردید، به زودی به رتبهٔ دانشیاری ارتقاء یافته و مواهب آن را به جیب زدید، مردم را امّا روز به روز فقیر تر و صناعت و فلاحت شان را راکد کردید؛ روح مرحوم مصدق را که قطعا از شماها عزیزتر می دارَمَش، از زبونی ها و ضعف نفس تان در قبر لرزاندید و از حیث کرامت انسانی، ایرانیان را به فئودالیتهٔ قرون ۱۷ و ۱۸ پرتاب کردید، ایرانی ها را سر میز مذاکرات تحقیر کردید و هزاران کارهای زشت دیگر  درحق هویت ملی ایران روا داشتید که زبان از گفتن آن شرم دارد و..... 

ائتلاف شما که مدّعای برخورداری از زبان علم و فن و زبان بدن و تخصص داشت در شب های گذشته، اما مجددا مردم را غافل گیر و احساساتی کرد؛ وزرای مؤتلف تان به مردم دروغ گفتند و چه کتمان ها که مقابل دوربین نکردند! و در کنار این احساس ناامنی های ذهنیِ برخاسته از شبه تکنوکراسیِ لیبرال، دشمن را که از قبل آماده بود و همانند شما، پیش تر در آرزوی فروپاشی ایران قبل از چلّهٔ انقلاب بوده و مانندتان سرش به سنگ خورده بود را به جان مردم انداختید و معلوم کردید که شبه روشنفکری ایرانی، تکنوکرات ها ی لیبرال و برخی اصلاح طلبان دور مانده از روح انقلاب، از صناعت مُلک و ملّت داری، مردمگرایی و مردمداری که سابقه ای دیرین در این آب و خاکِ هفت هزار ساله دارد سررشته ای ندارید که هیج، از ادا و اطوار ظاهری دموکراسی نیز بویی نبردید؛ حالا که باز سیاست های لیبرالی تان افاقه نکرد پس از آن همه متهم کردن رقبای پیشین خود به گدا پروری، خود اما دوباره به پخش پول های نفتی روی آورده و سوسیالیست شدید! آقای روشنفکر! ما با شما چه کنیم که روزی سوپر انقلابی بودید و از دیوار سفارت بالا رفتید، روزی از کارهای چریکی پشیمان می شوید، روزی همانند طالبان، موی بر سر جوانان ایرانی را قیچی کرده و تیغ موکت بُری بر شلوار لی آنها کشیده و پونز بر پیشاتی شان فرو می کردید، روزی هم لیبرال می شوید و روزی دیگر سوسیالیست و روزی دیگر فاشسیت! بس کنید این بوقلمون صفتی ها را ای اشباح الرجال! اگر دین خود را از امر سیاسی و اجتماعی به امر شخصی نقل مکان دادید لا اقل آزاده باشید و به ناحق بر مراجع دینی و فقهی نشورید و راست بگویید که چهل سال است همه منابع دست شما و تکنوکرات هاست! آیا نیست!؟ آیا نفت و گاز و اورانیوم دست شما و مؤتلفین تکنوکرات تان است یا دست آخوندها و پاسداران وطن؟! راست بگو یید! بگوبید که ائتلاف شش سالهٔ تان برای دست بوسی دستان کثیف و تا مرفق خون آلود آمریکای جنایت کار نه تنها هیج غلطی نکرد بلکه روز به روز فقر را در ایران گسترد؛ بگویید در حالی که مردم را و تولید کننده ایرانی را منتظر غربی ها نگاه داشته و می دارید در منزل وزیر آموزش و پرورش دولت ائتلافی تان اجناس قاچاق کشف شده و ۱۸ میلیارد دلار توزیعی تان در کابین زنان و مردان بورکرات و شبه روشنفکر سر در می آورد!؛ بگویید آمریکا دوستی تان چه بر سر ایران و ایرانی آورد! بگویید مظالم ائتلاف شبه روشنفکری سکولار و تکنوکرات ها را! 
 
حالا پس از این همه تحقیر ایران و ایرانی،کار تو و دوستانت بجایی رسیده که خیال می کنید حافظهٔ ملی آنقدر ضعیف شده که ملت شما را وکیل مدافع حقوق خویش بشناسد!؟ تو حتی در یک گروه آموزشی کوچک تاریخ در دانشگاه تربیت مدرس، مَثَل اعلای دیکتاتوری هستی چطور دم از دموکراسی می زنی!؟  اگر هم، به جز اوباش معدود آموزش دیده ی دستگاههای اطلاعاتی ترامپ، جان های عزیزی دیگر به لب آمده و در غوغای پیامد غربزدگی دویست سالهٔ تان، در فتنهٔ بنزینی ائتلاف شما پرکشیده باشند؛ هرکس مدعی بشود حتما اما سرکردگان تئوریک فتنهٔ جنایت کارانهٔ ۸۸ و ذبح کنندگان شش سالهٔ ایرانیان زیر پای خانم وندی شرمن و جان کری لیاقت خونخواهی ملّی ندارند، بلکه ما خونخواه هستیم، خونی که شما با حمایت های چشم و گوش بسته از نوعی سیاست خارجیِ ایرانْ کُش کردید که به رکود و  ذلتِ تولید کنندگان میهن  و تعطیلی کسب و کار ایرانیان منجر شده و به جوش آمده است 

 آری تا ماهستیم نخواهیم گذاشت جنایت های متافیزیکی شما در حق ملت فراموش شود، ما شما را در حمایت از دولت های رانتیر و اقتصاد نفتی، مؤتلف بروکراسی شبه مدرن می دانیم، ما جریان شبه روشنفکری و شبه تکنوکراسی لیبرال را در مافیای واردات و ایران بر بادْده شریک جرم می شناسیم، حالا هم که مردم را مثل گذشته دور زده و شبانه آنها را به جان هم و اوباش فاشسیت را به جان هردوی آنها انداختید و هم اگر نبود روش ِ فقاهت حکیمانه، شما ( جریان شبه روشنفکری سکولار و شبه پست مدرن ) و آمریکایی ها اینک حمام خون راه انداخته بودید، درحالی که فرافکنانه اما به رهبری مظلوم که دست تان را خوانده و از کودتای ««خلأ قدرت »» در ایران جلوگیری کرده و دولت همپیمان تان را بخاطر حفظ ایرانِ بزرگ نجات داد بر او می تازید و نیز به پاسداران وطن می شورانید و به دروغ فرزندان ملت را سرکوب گر می نمایانید و....، اما در وجدان خفته و حجاب گرفتهٔ خود، خوب می دانی که اگر نبودند اینان، شمایان ‌زیر پوتین های ژنرال های بعثی و آمریکایی له شده  و با دشنهٔ صنعتِ داعش سلاخی می شدید و شاید هم در کنار «گاو عربی ترامپ»، نقش «گاو فارسی» هم در ادبیات بین الملل سزاوارتان می شد.
 
دوم آذر ۱۳۹۸ 
دانشگاه تربیت مدرس 
مجتبی زارعی
 
چند روز پیش هاشم آغاجری با انتشار بیانیه ای ضدانقلابی، با حمله به سپاه و دیگر نهادهای انقلاب، به حمایت از اغتشاشگرانی پرداخت که با پشتیبانی و هدایت دشمنان ملت ایران، قصد داشتند به بهانه اعتراض به افزایش قیمت بنزین با ایجاد ناامنی و آشوب، کشور را دچار بحران کنند.


کد مطلب: 272739

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdchxiniw23nqqd.tft2.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir