وحید هاشمیان سرمربی موقت تیم ملی؟

17 آذر 1398 ساعت 16:23

وحیدهاشمیان دستیار مارک ویلموتس در تیم ملی ایران احتمالا در دو بازی دور برگشت مقدماتی جام جهانی هدایت تیم ملی را به عهده خواهد داشت.


به گزارش عصر امروز، با قطعی شدن جدایی مارک ویلموتس، فدراسیون فوتبال به دنبال انتخاب جانشین این مربی بلژیکی است تا بتواند در 4 بازی باقیمانده در رقابت های دور دوم مقدماتی با کسب نتیجه کامل به دور بعدی صعود کند. 
 
در روزهایی که صحبت از حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی است اما هنوز هیچ قرارداد رسمی و هیچ خبر قطعی در این رابطه از فدراسیون بیرون نیامده است. با توجه به اینکه در فروردین ماه دو بازی برابر هنگ کنگ و کامبوج دارد، ممکن است اتفاقات متفاوت‌تری هم رخ دهد. 
 
به گزارش ورزش سه علیرضا بیرانوند دروازه بان شماره یک ایران در جام جهانی 2018 و جام ملت های 2019 ، امروز در حاشیه مراسم گردهمایی پیشکسوتان اعلام کرد که شاید وحید هاشمیان در این دوبازی هدایت تیم ملی را به عهده داشته باشد:" 4 ماه فدراسیون وقت دارد، تصمیمی درست بگیرد. هر تصمیمی بگیرند، به نفع تیم ملی خواهد بود. تمام مربیان داخلی به غیر از علی دایی تیم دارند. اگر قرار است یک مربی خارجی بیاید، به غیر از وحید هاشمیان کسی نمی‌تواند به او کمک کند. حتی شاید هاشمیان در دو بازی هنگ کنگ و کامبوج سرمربی تیم ملی باشد. امیدوارم اتفاق خوبی برای فوتبال ایران رخ دهد."


کد مطلب: 273519

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcezx8wojh8fni.b9bj.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir