گدایی سرمربی توسط مدیرعامل پرسپولیس +عکس

خبرگزاری مهر , 1 تير 1398 ساعت 22:50

انتشار تصویری که طی آن مدیرعامل باشگاه بزرگ و قدیمی پرسپولیس مقابل مالک تیم تازه تاسیس پدیده نشسته و درخواست گرفتن سرمربی آنها را دارد، شان باشگاه قرمز پایتخت را پایین آورده است.


به گزارش عصر امروز، باشگاه پرسپولیس برای اینکه بتواند سرمربی فصل آینده اش را انتخاب کند دست به دامان مالک یک باشگاه خصوصی شد اما نتیجه این دست به دامان شدن همان بود که از اول هم پیش بینی می شد؛ پدیده گل محمدی را به پرسپولیس نداد!
 
ایرج عرب که با بی تدبیری و پیش بینی نکردن منابع مالی مربی تحت قرارداد باشگاهش را به راحتی از دست داد تا سیل انتقاد هواداران به سمتش سرازیر شود، در این شرایط بهترین راه را انتخاب سرمربی‌ای دید که بین هواداران مقبولیت داشته باشد تا شاید کمی از میزان عصبانیت هواداران را کم کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که از راه های مختلف با گل محمدی ارتباط گرفته بود تا وی را راضی به فسخ قراردادش با پدیده کند و مسئولیت هدایت سرخپوشان را برعهده بگیرد، پس از آنکه توسط مشاوران کارنابلدش نتوانست نظر مساعد یحیی را جلب کند، خودش پا پیش گذاشت تا شاید کار را تمام کند.
 
ایرج عرب برای رسیدن به خواسته اش به دفتر مالک باشگاه پدیده رفت و روبروی او نشست و درخواستش را مطرح کرد اما پاسخ همان بود که از ابتدا هم پیش بینی می شد؛ «پدیده گل محمدی را به پرسپولیس نداد.»
 
حالا پرسش از ایرج عرب این است که آیا شان باشگاه قدیمی و ریشه دار پرسپولیس با میلیون ها هوادارش این بود که مدیرعاملش برود در دفتر مالک یک تیم خصوصی و تازه تاسیس و به نوعی التماس کند که سرمربی تان را به ما بدهید تا از این وضعیت نجات پیدا کنیم؟
 
آیا ارزش ماندن در صندلی مدیریت باشگاه بالاتر از شان خود باشگاه است که به خاطر گرفتن یک سرمربی تحت قرارداد یک تیم دیگر به دفتر مالک بروید و گدایی سرمربی کنید؟ چه کسی باید به این وضعیت ناخوشایند در باشگاه پرسپولیس رسیدگی کند؟
 
وزارت ورزش که فصل گذشته از حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا به خود می بالید و تا ماه ها مسئولانش «پز» این موفقیت را می دادند، حالا کجا هستند که جلوی این «ذلیل» شدن پرسپولیس را بگیرد؟


کد مطلب: 264066

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcb0ab50rhb0gp.uiur.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir